Vegyész
1211 Budapest, Színesfém utca 17-25.,

Vegyész

Heti 4 napi munkavégzés Hosszú távú munkalehetőség Béren kívüli juttatás Hivatkozási szám WHC013169
Vegyész

1211 Budapest, Színesfém utca 17-25. Vissza Vegyész Heti 4 napi munkavégzés Hosszú távú munkalehetőség Béren kívüli juttatás Hivatkozási szám WHC013169

Vegyésztechnikust keresünk Budapest XXI.kerületébe azonnali kezdéssel!

Feladatok

  • vegyi alapanyagok átvétele a beszállítótól
  • szállítmány érkeztetése, helyre mozgatása, megfelelő raktározása
  • folyadékok, porok (max 25 kg) megfelelő mennyiségű előkészítése, összekeverése a termelés számára adott instrukció alapján
  • munkaterület, munkaeszköz rendben tartása

Elvárások

●       alapfokú vegyipari végzettség

●       jó fizikai kondíció

●       munkához való pozitív, etikus hozzáállás

●       megbízható, precíz munkavégzés

●       csapatmunka, rugalmasság, kitartás

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • 1 műszakos munkarend
  • Heti 4 napos munkavégzés
  • Szabad hétvége
  • 13. havi juttatás