Összeszerelő
6000 Kecskemét,

2 műszakos összeszerelői munkalehetőség Kecskeméten Hivatkozási szám WHC013265

6000 Kecskemét Vissza Összeszerelő 2 műszakos összeszerelői munkalehetőség Kecskeméten Hivatkozási szám WHC013265

Gépipari és elektronikai termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk mechanikai összeszerelő munkakörre munkatársakat.

Feladatok

  • Alumínium vázszerkezetek, védőkerítések szerelése, műszaki rajzok és dokumentációk alapján
  • Lineáris vezető egységek komponensek szerelése
  • Ergonomikus munkahelyek szerelő asztalok szerelése
  • A szereléshez szükséges felületelemek méretre darabolása és előkészítése a szereléshez

Elvárások

  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki rajzolvasás
  • Műszaki végzettség
  • 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos és precíz munkavégzés

Ajánlatunk

  • Pozíciónak megfelelő juttatás
  • Jelenléti bónusz
  • 13. havi jutalom
  • Munkába járás támogatása (helyi buszbérlet 100%, gépkocsi esetében 30 Ft/km)
  • Céges buszjárat bizonyos települések esetében
  • Hosszútávú munkalehetőség