Obsluha plazmového stroja! Rezanie kovových materiálov! Možnosť pracovať aj na živnosť!
Okres Šaľa

Ponuka pre uchádzačov, ktorý majú skúsenosť s nastavovaním CNC strojov (plazmové rezanie). Práca na 2 zmeny s voľným víkendom! Mzda: 1300€ (+ rôzne benefity) SZČO: 11€/hod.
Kontakt: 0907 575 818
Referenznummer WHCB782

Okres Šaľa Zurück Obsluha plazmového stroja! Rezanie kovových materiálov! Možnosť pracovať aj na živnosť! Ponuka pre uchádzačov, ktorý majú skúsenosť s nastavovaním CNC strojov (plazmové rezanie). Práca na 2 zmeny s voľným víkendom! Mzda: 1300€ (+ rôzne benefity) SZČO: 11€/hod.

Für die Position bewerben
Spoločnosť je priekopníkom v stavebníctve, dodáva široký sortiment výrobkov pre stavebný priemysel, napr.: skrutkové spoje betónových prefabrikátov, výstužné prvky, spriahnuté oceľové nosníky pre tenké stropy.

Aufgaben

  • znalosť technickej dokumentácie
  • základné znalosti s PC
  • základná znalosť obsluhy lasera
  • VP. sk B/individuálna doprava

Anforderungen

  • Ausbildung im Anlagen- oder Maschinenbau
  • Ausbildung und Erfahrung im WIG Schweißen
  • Grundkenntnisse in Elektrik von Vorteil
  • Zuverlässigkeit, exakte Arbeitsweise, Ausdauer und Belastbarkeit
  • Teamfähigkeit, hohe Flexibilität, Improvisationstalent
  • Tagschicht ab 6 Uhr
  • eigener PKW von Vorteil

Unser Angebot

  • príspevok na dopravu
  • stravovanie zadarmo
  • pracovný odev
  • práca na 2 zmeny