Komáro-Esztergom vármegye

Minőségügyi mérnök

Hivatkozási szám WHCSZ12256

Komáro-Esztergom vármegye Vissza Minőségügyi mérnök Hivatkozási szám WHCSZ12256

Feladatok

  • Termékellenőrzési dokumentáció készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, beszállítói nemmegfelelőségek reklamálása
  • Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekében
  • Eltérési engedélyek kezelése
  • Selejtcsökkentő tevékenységek támogatása
  • Munkatársak oktatása
  • Belső és Külső Auditok tervezése, és levezetése
  • A gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (folyamatban lévő is megfelel)
  • Minőségorientált gondolkodás
  • Aktív, magabiztosan használt angol és/vagy német nyelvismeret
  • Minőségbiztosításban, autóipari területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • A szakma eszközeinek (APQP, VDA, SPC, FMEA, PPAP, stb.) rutinos használata
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magas terhelhetőség

Ajánlatunk

  • Stabil, nemzetközi, multinacionális vállalati háttér
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Cafetéria, életbiztosítás
  • Munkába járási támogatás