Könyvelő
Budapest,

Könyvelő

Teljeskörű könyvelő álláslehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ12951
Könyvelő

Budapest Vissza Könyvelő Teljeskörű könyvelő álláslehetőség! Hivatkozási szám WHCSZ12951

Feladatok

  • Teljeskörű könyvelő feladatkör ellátása ügyfeleink (gyógyszertárak) tekintetében
  • Szakmai tanácsadás az ügyfelek részére
  • Mérlegek és adóbevallások elkészítése önállóan
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Esetenként személyes tárgyalások lebonyolítása ügyfeleinknél
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, együttműködés a könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Szakirányú végzettség - mérlegképes könyvelő képesítés
  • 1-2 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség és magabiztosság
  • Asszertív kommunikáció
  • SAP ismeret és könyvelőirodában szerzett tapasztalat előny

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Éves prémium
  • Teljesítmény alapú bérkiegészítés
  • Munkábajárási támogatás
  • Home Office lehetőség