Szerszámkészítő
Győr,

Hivatkozási szám WHC01832

Győr Vissza Szerszámkészítő Hivatkozási szám WHC01832

Győri partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Feladatok

  • Szerszámok, készülékek, sablonok készítése, műszaki rajz alapján.
  • A szerszámgyártás területén alkalmazott alapanyagok, segédanyagok hatékony felhasználása.
  • A termelésben lévő gyártóeszközök javítása, karbantartása ezek használhatóságának biztosítása a termelő üzemek részére.
  • Öntőformák javítása, karbantartása, módosítása, öntőformák betéteinek cseréje az igényelt alkatrészekhez.
  • Bizonyos gyártóeszközök szükség szerinti önálló kivitelezése.
  • Hőkezelés
  • Forgácsoló gépek működtetése.
  • (Marógép, köszörűgép, esztergagép, fúrógép)

Elvárások

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Sajtoló szerszámok, készülékek, fröccsöntő szerszámok készítésében, karbantartásában szerzett min. 3 év gyakorlat
  • Határozott, döntésképes alkat
  • Munkája iránti elhivatottság

Ajánlatunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Béren kívüli juttatások
  • Albérlettámogatás
  • Azonnali munkakezdés