Debrecen,

Software Developer

Hivatkozási szám WHCSZ12946

Debrecen Vissza Software Developer Hivatkozási szám WHCSZ12946

Csatlakozz egy világszerte elismert, innovációban élen járó vállalathoz, amely mérnöki megoldásaival alakítja a jövőt.

Feladatok

Csatlakozz partnerünk vevői adatokért felelős csapatához fejlesztőként, és vegyél részt a vállalat IT alkalmazásainak és szolgáltatásainak fejlesztésében.

A munkakörben az alábbiakért leszel felelős:

  • Java alapú technológiák
  • Oracle Applications Vállalatirányítási rendszer
  • GIT verziókezelő rendszer
  • CI/CD integráció
  • Kubernetes, Rancher

Elvárások

  • 2-3 év Java szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Tapasztalat az Oracle Applications rendszer használatában és implementálásában
  • GIT felhasználói szintű ismerete
  • CI/CD
  • Kubernetes, Rancher előnyt jelent
  • Salesforce tapasztalat előnyt jelent
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Agilis, globális csapatban szerzett jártasság

Ajánlatunk

  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Élet-, és balesetbiztosítás
  • 2-3 nap Home Office lehetőség
  • Egyéb munkavállalói juttatások: ingyenes edzőterem használat, tanácsadási programok