Raktáros diákmunka - Törökbálint
Törökbálint,

Anyagmozgatás, komissiózás, raktári munka Törökbálinton. Hivatkozási szám WHC021170

Törökbálint Vissza Raktáros diákmunka - Törökbálint Anyagmozgatás, komissiózás, raktári munka Törökbálinton. Hivatkozási szám WHC021170

  • Dolgozz Magyarország legnagyobb játék kis- és nagykereskedelmi raktáránál. Rugalmas munkaidőben és a távolság sem akadály, hiszen ingyenes céges buszjárat indul Budapestről.

Feladatok

  • Csomagoló anyagok előkészítése (pl. doboz hajtogatás, fóliázás)
  • Anyagmozgatás, komissiózás
  • Webshop rendelések összeállítása, csomagolása, számlázása
  • A raktározáshoz kapcsolódó minimális dokumentáció kezelése
  • Raktári rend biztosítása
  • Takarítási feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Heti min. 2 nap vállalása
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Balesetveszélyt miatt tilosak az alábbiak: ékszerviselés; hosszú műköröm (ujjbegyig érhet); fedetlen testrész (pl. szakadt nadrág, spagetti pántos top stb.); telefon használata a raktár területén; fülhallgatóval zene hallgatás)

Ajánlatunk

  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről (XI. kerületből indul a busz)
  • Br. 2300 Ft/óra (25 év alatt nettó)
  • 2024.10.14.-2024.12.20. időszakban végzendő munka
  • Hétfőtől vasárnapig, 2 nap vállalása minimum!
  • Rugalmasan választható munkaidő (min. 4 óra)