NPI Projektmérnök
Pécs,

Hivatkozási szám WHC013269

Pécs Vissza NPI Projektmérnök Hivatkozási szám WHC013269

Pécsi fémipari partnerünk részére NPI Projektmérnök kollégát keresünk.

Feladatok

  • Az új termékek bevezetésének összefogása, gyártási folyamatok koordinálása, összehangolása és fejlesztése.
  • Egyéb gyári projektek menedzselése.
  • Projekt- valamint időterv készítése.
  • Projektköltségvetés készítése, optimalizálása.
  • A projekt mérföldköveinek azonosítása, a feladatlépések meghatározása, a határidők kijelölése és nyomon követése, indokolt esetben eszkalálása.
  • A prototípus/mintagyártás felügyelete, kiértékelése.
  • Projektértekezletek szervezése.
  • Kapcsolattartás a résztvevő osztályokkal, németországi társosztályokkal pl. értékesítés, vevőkkel.

Elvárások

  • Mérnöki vagy projektmenedzsment végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat hasonló területen, környezetben
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Minőségi szabványok és módszerek ismerete
  • Proaktív, rugalmas, nyitott, határozott, jó kommunikáció és problémamegoldó készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Fejlődési lehetőség