Logisztikai gyakornok
Székesfehérvár,

Adminisztrációs, logisztikus gyakornok Székesfehérváron Hivatkozási szám WHC021989

Székesfehérvár Vissza Logisztikai gyakornok Adminisztrációs, logisztikus gyakornok Székesfehérváron Hivatkozási szám WHC021989

Partnercégünk több mint 20 éve ipari szerelvények gyártásával foglalkozik, melyek vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.

Feladatok

  • Anyagbeszerzési, gyártástervezési, raktározási adminisztráció
  • Adatrögzítési feladatok a vállalatirányítási rendszerben
  • Dokumentáció kezelése, archiválása.

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (előny; gazdasági, logisztikai terület)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Betöltött 18. életév
  • Heti 3 nap vállalása - 8:00-16:30-ig
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Ajánlatunk

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Családias hangulat
  • Br. 1874 Ft/óra