Komárom-Esztergom megye,

Élelmiszeripari technológus

Hivatkozási szám WHCSZ12957

Komárom-Esztergom megye Vissza Élelmiszeripari technológus Hivatkozási szám WHCSZ12957

Csatlakozz élelmiszeripari partnerünkhöz Élelmiszeripari Technológus pozícióban!

Feladatok

  • Új élelmiszertermékek tervezése és kifejlesztése
  • Meglévő termékek reformulálása a minőség és a költségek optimalizálása érdekében
  • Gyártási folyamatok kidolgozása és optimalizálása
  • Technológiai utasítások és munkautasítások elkészítése
  • Élelmiszerbiztonsági és minőségügyi szabványok betartásának ellenőrzése
  • Laboratóriumi vizsgálatok végrehajtása és értékelése
  • Piackutatás, versenytárs elemzés és trendek követése
  • Élelmiszeripari innovációk nyomon követése és alkalmazása
  • Technikai dokumentációk és jelentések készítése
  • Szabványos munkafolyamatok és megfelelőségi jelentések kidolgozása
  • Szakmai együttműködés a gyártási feladatokat végző kollégákkal

Elvárások

  • Élelmiszeripari mérnök vagy élelmiszer-technológiai szakon szerzett diploma
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat az élelmiszeriparban, preferáltan termékfejlesztés területén
  • Élelmiszerbiztonsági és minőségügyi szabványok ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Ajánlatunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Telefon, laptop
  • Céges autó